„Jei tavęs nėra teatre, tai dar nereiškia, kad teatro nėra tavyje!“ – tokiu šūkiu Utenos KC „Žaliaduonių“ teatras liepos 14–16 dienomis kvietė į edukacinę teatrinės improvizacijos stovyklą „Kurk arba kurk“, kuri vyko gimtojoje kompozitoriaus J. Karoso sodyboje.
Stovykla skirta įvairaus amžiaus, įvairių profesijų žmonėms. Jos esmė – teatrinių žaidimų ir pratimų pagalba padėti lavinti bendravimo, saviraiškos, kūrybines galias. Stovyklos metu gauti įgūdžiai padės laisviau jaustis tiek scenoje, tiek santykiuose su aplinkiniais ar darbe, pažvelgti į aplinką kūrybiškai ir improvizuoti gyvenimiškose situacijose.

Į stovyklą susirinko įvairių teatrų aktoriai iš Pasvalio, Anykščių, Rokiškio, Utenos rajonų bei žmonės, tiesiog neabejingi teatriniam menui. Stovyklos metu dalyviai ne tik sėmėsi teatrinio meno patirčių, bet ir turiningai leido laisvalaikį. Vyko šokių pamokos, o keramiko Giedriaus Mazūro keramikos studijoje kiekvienas pasigamino ir išsivežė su savimi po keramikos dirbinį.

Stovyklos pabaigoje visi dalyviai vieningai sutarė, kad tokios stovyklos galėtų vykti bent du kartus per metus, nes jose įgytos žinios ir įgūdžiai pravers ne tik scenoje, bet ir asmeniniame gyvenime. Atsisveikindami vieni kitiems linkėjome kurti o ne kurkti, juk mes patys kuriame savo aplinką ir save.

Šarūnas Kunickas

„Žaliaduonių“ teatro režisierius

Pasidalinkite šiuo puslapiu, leiskite žinoti kitiems: