Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa „Paskalos ir padavimai“

Laikas
  • 2018-04-10 18.00 val.
Vieta Kultūros centro didžioji salė
Bilieto kaina
  • 10 Eur
  • 13 Eur

Keistuolių teatro senbuviai skelbia džiugią naujieną: į Uteną parskrenda Lietuvos nacionalinis skraiduolis – šviežias, švarus ir netgi šiek tiek šventas „Šv. Kormoranas“ su savo šešėlinio humoro
klubu. Į vienintelį itin uždaro „Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubu“atvirą posėdį-atsivėrimą kviečiantys klubo nariai (aktoriai R.Aleksaitis, D. Miniotas, A. Kaniava, D. Auželis ir A. Giniotis) žada vieną vienintelį kartą pasirodyti be jokių kaukių bei pristatyti geriausias žanro tradicijas išlaikantį įvykį „Paskalos ir padavimai“.

Skaityti daugiau

Monika Pundziūtė-Monique

Akustinis koncertas 2018-04-13 18 val.

Viena ryškiausių ir žinomiausių jaunosios kartos atlikėjų kviečia įakustinį gyvo garso pasirodymą. Koncerte skambės muzikinės istorijos –dainos iš debiutinio atlikėjos albumo „Sun & Moon”. Kartu su muzikantais Monique klausytojamspristatys gerai žinomų kūrinių „Dviese”, „Man nebaisu”, „Palauk dar” akustines interpretacijas.  Gerbėjai nuolat klausdavo, kada atvyksime koncertuoti į jų miestą. Labai džiaugiuosi, kad šį pavasarį turiu progą leistis po Lietuvą, kur su akustine albumo „Sun & Moon” programa aplankysime septynis miestus – sales, kuriose dar neteko būti, pamatysime klausytojų akis, kuriose  dar nebuvome uždegę džiaugsmo savo muzika,” – su nekantrumu pavasario  pasirodymų laukia atlikėja.

Bilietų kainą nuo 8,90 Eur.

Informacija ir tekstas–organizatorių. Kalba netaisyta.

Merūnas „Kai šalia esi“

Balandžio 19 d. 19 val. Utenos kultūros centre suskambės tyriausios melodijos, užpildančios širdis ramybe… Įspūdingo tembro balsas džiugins ir šildys kūnus bei sielas, o asmenybės žavesys bei nuoširdus bendravimas privers patikėti stebuklais…

Išskirtinis Merūno Vitulskio solinis koncertas „Kai šalia esi“. Jaukioje aplinkoje, artimame Merūno ir žiūrovo ryšyje suskambės pačios gražiausios, pačios įspūdingiausios bei populiariausios Merūno atliekamos melodijos. Kai skamba šios dainos siela džiaugiasi, o protas nejučia klausia „Ar tai tikra? Ar gali būti taip gražu?“ Taip, gali… Tuo įsitikino ne tik Lietuvos, bet ir didžiausių pasaulio teatrų, esančių Šveicarijoje, Italijoje, Prancūzijoje lankytojai, kur Merūnas dainuoja! Ateikite ir išgirskite, kaip skamba sielos natos!

Maloniai Jus kviečiame į jausmų, nuoširdžios muzikos, betarpiško bendravimo ir pozityvios energijos kupiną vakarą!

Informacija ir tekstas–organizatorių. Kalba netaisyta.