Jobo knyga

2018 m. gruodžio 1 d. (šeštadienį) 18 val. Didžiojoje salėje
Festivalio atidarymas
Teatras Meno Fortas
JOBO KNYGA
Režisierius – Eimuntas Nekrošius.
Scenografas – Marius Nekrošius.
Kostiumų dailininkė – Nadežda Gultiajeva.
Originali muzika – Leon Somov.
Šviesų dailininkas – Audrius Jankauskas.
Vaidina: Remigijus Vilkaitis(Jobas), Vygandas Vadeiša, Salvijus Trepulis, Vaidas Vilius, Marija Petravičiūtė, Beata Tiškevič ir kiti.
Spektaklis sukurtas pagal vieną bene daugiausiai diskusijų sukeliančių Šventojo Rašto tekstų. Nors Senojo Testamento tekstai ir juose liečiamos temos nėra paprastos ir vienareikšmės, žodžiai, kuriais jie tariami nuo scenos, skamba be galo žmogiškai, jaudina ir paliečia kiekvieną žiūrovą asmeniškai. Jobas klausia Dievo: „Kodėl mane kasdien lankai ir kiekvieną akimirką bandai? Kodėl pavertei mane savo taikiniu? Kodėl tapau tau našta? Kodėl slepi savo veidą ir elgiesi su manimi, kaip su priešu?“ Tai klausimai, labai artimi ir skausmingi kiekvienam, siekiančiam gyventi sąmoningai ir sąžiningai.
Biblijos tekstą apie dievobaimingą Jobą, iš kurio Šėtonas, palaimintas Dievo, atima turtą, šeimą ir sveikatą, idant išmėgintų jo tikėjimo galią, E. Nekrošius perskaito absoliučiai moderniai. Tai istorija žmogaus, kuris patirdamas vieną nesėkmę po kitos, klausia savęs vis to paties klausimo: „Už ką?“. Ir kodėl verta gyventi pasaulyje, kuriame nėra teisingumo, bet tiek daug skausmo?

Bilietų kainos: 8 Eur
10 Eur
12 Eur
Kultūros centro didžioji salė

Atspindžiai

Gruodžio 2 d. Lietuvos miestų ir rajonų centrų mėgėjų teatrų apžiūros „Atspindžiai“
baigiamoji šventė (žr. afišą)
Bilietų kainos: į vieną spektaklį – 5 Eur
į du spektaklius – po 4 Eur
į tris ir daugiau – po 3 Eur
Kultūros centro didžioji salė

Gruodžio 3 d. 11–13 val. Renginiai, skirti Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti               Kultūros centro didžioji salė

VILNIAUS TEATRAS „LĖLĖ“ PINOKIS – NUKELIAMAS Į BALANDŽIO MĖN.

Vilniaus teatras „Lėlė“. PINOKIS. Muzikinis spektaklis vaikams pagal Carlo Collodi pasaką. DĖL TECHNINIŲ KLIŪČIŲ NUKELTAS Į 2019 M. BALANDŽIO MĖN.
Bilietus prašome grąžinti į kasą.
Atsiprašome už nepatogumus ir
VIETOJE ŠIO SPEKTAKLIO GRUODŽIO 4 D. 10 VAL. KVIEČIAME VISUS, KURIE NORĖJO PAMATYTI SPEKTAKLĮ, NEMOKAMAI PAŽIŪRĖTI ANIMACINĮ FILMUKĄ.
2018 m. gruodžio 4 d. (antradienį) 10 val. Didžiojoje salėje
VILNIAUS TEATRAS „LĖLĖ“
PINOKIS
Muzikinis spektaklis vaikams pagal Carlo Collodi pasaką.
Premjera įvyko 2018 m. vasario mėn. 24 d.
Scenarijaus autorius ir režisierius Šarūnas Datenis.
Scenarijaus autorė ir dramaturgė Teklė Kavtaradzė.
Dailininkas – Antanas Dubra.
Kompozitorius – Vytautas Leistrumas.
Choreografė – Sigita Mikalauskaitė.
Šviesų dailininkas – Vytautas Novickas.
Vaidina: Karolis Algimantas Butvidas, Šarūnas Gedvilas, Erika Gaidauskaitė, Imantas Precas, Irmantas Jankaitis, Lijana Muštašvili, Deivis Serapinas, Dainius Tarutis.
Pinokis – gudrus, lėliškas sutvėrimas, besivaikantis malonumų ir būdų išvengti to, kas yra „nemalonioji“, „nuobodžioji“ gyvenimo dalis. Pinokis gyvena netolimoje ateityje, kur siaučia sustiprėjusios šių dienų vartojimo, automatizacijos ir susvetimėjmo problemos. Ir čia jis ne medinukas, o androidas, sumontuotas dirbtinio intelekto pagalba. Vos užgimęs Pinokis puikiai žino savo teises ir poreikius, tačiau, kad suprastų esminius žmogiškus dalykus, jam tenka įveikti ilgą, pavojais nuklotą kelią. Per šią sudėtingą pasaulio pažinimo kelionę pirmą kartą Š. Datenio spektaklyje žiūrovų laukia daug originalių dainų: elektroninės muzikos, nepoetinių eilių, jazzo bei hiphopo stilių skambesio. Ir visa tai vyks pagal šioms dienoms pritaikytą klasikinės C. Collodi pasakos tekstą.

Bilieto kaina 5 Eur
Kultūros centro didžioji salė

http://www.teatraslele.lt/Spektaklis/sarasas/PINOKIS

LEGENDINĖS LIETUVIŠKOS DAINOS

Tai – naujas, šiuolaikiškas, šventinis Martyno Kavaliausko gyvos muzikos koncertas, kuriame skamba išskirtinai tik lietuviškos, geriausios visų laikų dainos.
Prieš pat didžiąsias metų šventes Martynas Kavaliauskas leisis į ambicingą kokybiškos muzikos kelionę po Lietuvos miestus, su nauja šventine programa, kurioje ypatinga duoklė skiriama iškiliausiems pastarojo šimtmečio lietuviškos muzikos kūrėjams ir jų dainoms.
Koncerte skambės šviesaus atminimo maestro Danieliaus Dolskio, Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, Virgilijaus Noreikos, legendinių grupių „Hiperbolė“, „Nerija“ ir kitų dainos.    Skaityti daugiau

Moterys meluoja geriau

 Gruodzio 6 d. 18 val.  NEĮVYKS!!!

Gyvo humoro šou „Moterys meluoja geriau“ jau netrūkus Lietuvos scenose dalins puikios nuotaikos ir nenutrūkstamo juoko dozę. Populiariausiam televizijos serialui persikelti į teatro erdvę padėjo žinomas aktorius ir režisierius Šarūnas Banevičius. Režisierius griežtai atsisako šį pasirodymą vadinti spektakliu „Tai gyvo humoro šou“ – teigia Šarūnas Banevičius. „Gyvo, nes žiūrovas bus įtrauktas į kiekvieną pasirodymo akimirką. Šou, nes bus ne vien tik nuotaikingi dialogai, bet ir puiki muzika, kuria pasirūpins Stano, taip pat dar nematyta scenografija bei nuostabus aktorių darbas. Ne, tai ne eilinė situacijų komedija, tai šou, kuris talpina net devynias skirtingas situacijų komedijas. Tai didelis iššūkis aktoriams, net ir aukščiausios prabos, kadangi šito šou tikslas – ritmingas, išradingas ir nenuobodus humoras.
Daugybė mums visiems atpažįstamų situacijų čia nuskambės gyviau, nei bet kada.  Neišvengsim beprotiškų aktorių improvizacijų ir netikėtų vaidmenų.“ Inga Norkutė, Marius Jampolskis, Justina Žiogaitė Asta Baukutė ir kiti pupuliariausi visų sezonų aktoriai žiūrovams dovanos kokybišką humorą, kurio pastaruoju metu Lietuvoje labai trūksta.
Visas pasakojimas suksis apie vieną vyrą ir keturias jo moteris – žmoną, uošvienė, seną meilužę ir naują meilužę. Aktorius Marius Jampolskis juokauja, kad toks moterų kiekis realiame gyvenime jį išvestų iš proto. „Man ir vienos per akis“ – teigia vyras.
Pasirodymų metu organizatoriai žada nepakartojama reginį su specialiais sviesos ir garso efektais, LED ekranais. „Tiesa sakant, scena pavirs kino teatru“ – atskleidžia režisierius Šarūnas Banevičius.
Pirmą kartą gyvo humoro šou „Moterys meluoja geriau“ ir jūsų mieste.

Informacija ir tekstas–organizatorių. Kalba netaisyta.