LEGENDINĖS LIETUVIŠKOS DAINOS

Tai – naujas, šiuolaikiškas, šventinis Martyno Kavaliausko gyvos muzikos koncertas, kuriame skamba išskirtinai tik lietuviškos, geriausios visų laikų dainos.
Prieš pat didžiąsias metų šventes Martynas Kavaliauskas leisis į ambicingą kokybiškos muzikos kelionę po Lietuvos miestus, su nauja šventine programa, kurioje ypatinga duoklė skiriama iškiliausiems pastarojo šimtmečio lietuviškos muzikos kūrėjams ir jų dainoms.
Koncerte skambės šviesaus atminimo maestro Danieliaus Dolskio, Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, Virgilijaus Noreikos, legendinių grupių „Hiperbolė“, „Nerija“ ir kitų dainos.    Skaityti daugiau

Moterys meluoja geriau

 Gruodzio 6 d. 18 val.  NEĮVYKS!!!

Gyvo humoro šou „Moterys meluoja geriau“ jau netrūkus Lietuvos scenose dalins puikios nuotaikos ir nenutrūkstamo juoko dozę. Populiariausiam televizijos serialui persikelti į teatro erdvę padėjo žinomas aktorius ir režisierius Šarūnas Banevičius. Režisierius griežtai atsisako šį pasirodymą vadinti spektakliu „Tai gyvo humoro šou“ – teigia Šarūnas Banevičius. „Gyvo, nes žiūrovas bus įtrauktas į kiekvieną pasirodymo akimirką. Šou, nes bus ne vien tik nuotaikingi dialogai, bet ir puiki muzika, kuria pasirūpins Stano, taip pat dar nematyta scenografija bei nuostabus aktorių darbas. Ne, tai ne eilinė situacijų komedija, tai šou, kuris talpina net devynias skirtingas situacijų komedijas. Tai didelis iššūkis aktoriams, net ir aukščiausios prabos, kadangi šito šou tikslas – ritmingas, išradingas ir nenuobodus humoras.
Daugybė mums visiems atpažįstamų situacijų čia nuskambės gyviau, nei bet kada.  Neišvengsim beprotiškų aktorių improvizacijų ir netikėtų vaidmenų.“ Inga Norkutė, Marius Jampolskis, Justina Žiogaitė Asta Baukutė ir kiti pupuliariausi visų sezonų aktoriai žiūrovams dovanos kokybišką humorą, kurio pastaruoju metu Lietuvoje labai trūksta.
Visas pasakojimas suksis apie vieną vyrą ir keturias jo moteris – žmoną, uošvienė, seną meilužę ir naują meilužę. Aktorius Marius Jampolskis juokauja, kad toks moterų kiekis realiame gyvenime jį išvestų iš proto. „Man ir vienos per akis“ – teigia vyras.
Pasirodymų metu organizatoriai žada nepakartojama reginį su specialiais sviesos ir garso efektais, LED ekranais. „Tiesa sakant, scena pavirs kino teatru“ – atskleidžia režisierius Šarūnas Banevičius.
Pirmą kartą gyvo humoro šou „Moterys meluoja geriau“ ir jūsų mieste.

Informacija ir tekstas–organizatorių. Kalba netaisyta.

DOMO EMIGRANTES (ITALIJA)

Garsi Italijos grupė „Domo Emigrantes” koncertuos Utenoje

Jau gruodžio 11-16 dienomis “Arts Libera International” kvietimu Lietuvoje apsilankys žymi grupė iš Italijos – „Domo Emigrantes“. Charizmatiški atlikėjai žada net 6 ypatingus koncertus, o jausminga, romantiška ir spalvinga koncertinė programa nuneš visus muzikos mylėtojus į saulėtąją Pietų Italiją. Tiek lyriškos, tiek ekspresyvios dainos ir melodijos palies mūsų širdis kaip šiltas Pietų vėjas, tarytum sėdėtume ne koncerto salėje, o jaukioje itališkoje terasoje, pripildytoje levandų kvapo, vyno bei romantikos. Visa tai scenoje kurs profesionalūs grupės “Domo Emigrantes” atlikėjai ir neabejotinai, tai bus vienas iš ryškiausių ir įsimintiniausių įvykių Lietuvos kultūros padangėje.   Skaityti daugiau

Raudonom rožėm sninga

Jos – kaip ryškiausi prisiminimai.
Kaip ilgai lauktas susitikimas su mylimu žmogumi.
Kaip nesumeluotas jausmas, kuris metams bėgant tik stiprėja.

Jos – gražiausios, klausytojų itin pamėgtos, vieno ryškiausių Lietuvos atlikėjų – EDMUNDO KUČINSKO dainos. Dainos, kurios skambės šventiniame estrados maestro koncerte „Raudonom rožėm sninga“.

EDMUNDAS KUČINSKAS savo atliekamas dainas skaičiuoja šimtais, daugelis jų – paties talentingojo atlikėjo ir sukurtos. Kiekvienam koncertui iš gausaus daugiau nei trijų šimtų dainų lobyno jis pats atsirenka geriausias ir progai tinkamiausias.

Šiandien vėl laikas atverti tą įstabią dainų skrynią. Koncerte „Raudonom rožėm sninga“ gausūs EDMUNDO KUČINSKO gerbėjai išgirs tiek legendines, tiek naujas dainas. Yra dainos, kurios kaip kertiniai akmenys – sudaro pagrindą. Tai „Laimės žiburys“, „Lai lai angelai“, „Už tuos, kurie“, „Atidarykim duris“, „Ugnis ir ledas“, „Už strazdo giesmę“, „Ne vieni“… Be jų koncertas būtų lyg be stuburo. O va, kas aplink – kiekvieną kartą pats dainininkas sprendžia. Norisi ir senų dainų prisiminti, ir naujų neužmiršti.   Skaityti daugiau

Didysis šventinis Naujųjų metų koncertas su italų tenoru Riccardo Botta (Milano La Scala)

Atlikėjai:
Riccardo Botta, tenoras (Italija)
Dovilė Kazonaitė, sopranas (LNOBT)
Šarūnas Šapalas, baritonas (LNOBT)
Robertas Bliškevičius, dirigentas ir meno vadovas, kamerinis styginių orkestras „Modus“
Vigailė Karpavičiūtė, koncerto vedėja

Programoje: Verdi, Puccini, Donizetti, Rossini operų arijos, duetai ir ansambliai, neapolietiška klasika

Palydėkite senuosius metus su stebuklinga, giliai širdį paliečiančia nemaria klasika – italų operos šedevrų autorių Verdi, Puccini, Donizetti, Rossini kūrinių arijomis, meilės duetais, įspūdingais ansambliais. Pasipuoškite ilgomis sukniomis ir iškilmingais kostiumais.  Susikurkite šventę. Nesvarbu, kad gyvenate mažame Utenos miestelyje – pas jus atvyksta įstabiais balsais apdovanoti operos atlikėjai ir talentingi muzikantai su aistringu maestro priešakyje. Didingą Naujųjų metų gala koncertą jums dovanoja tenoras iš Italijos Riccardo Botta, dainavęs Milano „La scala“ operos teatre, o taip pat Japonijos, Kanados, Italijos ir Europos vedančių operos teatrų scenose, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro jaunieji solistai – Dovilė Kazonaitė (sopranas) ir Šarūnas Šapalas (baritonas), jiems akompanuoja dirigentas maestro Robertas Bliškevičius ir jo styginių instrumentų kamerinis orkestras „Modus“. Apsigaubkite šventiniu spindesiu, atsineškite naujųjų metų laukimo džiaugsmą, pasikvėpinkite švelnia ir svaigia meile, o mes jus nuskraidinsime jūsų svajonių link. Visi kartu dainuosime „Pakelkime, pakelkime mes taurę linksmybės“.   Skaityti daugiau