VASARVIDIS

2019 m. sausio 11 d. (penktadienį) 18 val. Didžiojoje salėje
Nacionalinis Kauno dramos teatras
„VASARVIDIS“ (N-14)
Komedija pagal Wiljamo Shakespeare’o pjesę „Vasarvidžio nakties sapnas“
Režisierė – Eglė Kižaitė.
Scenografijos ir kostiumų dailininkė – Justė Kondratė.
Vaidina: Eglė Grigaliūnaitė, Neringa Nekrašiūtė, Goda Petkutė, Andrius Gaučas, Gytis Laskovas, Pijus Narijauskas, Gintautas Bejeris.
Meilės kerams paklūsta visi – ryžtingi jaunuoliai ir drovios merginos, karaliai ir kunigaikščiai, fėjos ir net dievai. Ji užklumpa netikėtai ir išeina neįspėjusi. Ji apdovanoja ypatingomis galiomis ir paverčia bejėgiais. Ji nepavaldi logikos dėsniams ir nepaklūstanti protui. Ji džiugina ir žeidžia. Turtina ir sekina. Ji yra dovana, netgi tada, kai myli asilą. Komedija džiaugsmingai, nuotaikingai ir jaunatviškai pasakoja apie stebuklingą meilės gėlę – tereikia jos sultimis miegančiajam suvilgyti akis ir prasideda magiškas nubudimas.
Trukmė – 1val.30 min. Premjera įvyko 2018-02-14.

https://dramosteatras.lt/lt/spektaklis/vasarvidis/

Bilietų kainos: 10 Eur, 12 Eur

VIENIŠAS ŽMOGAUS BALSAS

2019 m. sausio 12 d. (šeštadienis) 18 val. Didžiojoje salėje
Lietuvos rusų dramos teatras
„VIENIŠAS ŽMOGAUS BALSAS“
Monospektaklis pagal Svetlanos Aleksijevič knygą „Černobylio malda“
Režisierius – Vladimir Dorondov.
Dailininkė – Ana Berdnikova.
Šviesų režisierius – Simonas Gudelis.
Vaidina Aleksandra Metalnikova.
Viena iš pagrindinių LRDT aktorių Aleksandra Metalnikova sumąstė savo monospektaklį pagal knygą „Černobylio malda“ dar iki tol, kai jos autorė Svetlana Aleksijevič pelnė Nobelio literatūros premiją. Vaidinime skamba tik vienas šios knygos pasakojimas, jo antrašte pavadintas spektaklis. Žiūrovai čia neišgirs faktų apie didžiausią žmonijos istorijoje technologinę katastrofą – Černobylio atominės jėgainės sprogimą 1986 m. balandžio 26 d. Aktorę įkvėpė rusų moters, žuvusio jauno gelbėtojo „likvidatoriaus“ jaunos našlės, pasakojimas. Tas jos pasakojimas – tarsi himnas judviejų meilei, kurią toji milžiniška katastrofa paskatino suliepsnoti neregėta jėga, nors jiedu – niekuo neypatingi, tik labai tyros ir jautrios sielos žmonės.
Trukmė – 1 val. 10 min. Premjera įvyko 2017-11-16.

https://www.rusudrama.lt/spektakliai/vienisas-zmogaus-balsas

Bilieto kaina 9 Eur