Aukštaitijos sostinė Utena gegužės 19 d. švenčia Šeimų šventę

Šventė prasidės 11 val. Šv. Mišiomis Dievo Apvaizdos bažnyčioje, o 12 val. persikels į Kultūros centro kiemo erdves, kuriose vyks puikūs koncertai ir daugybė bendruomenės žmones vienijančių atrakcijų, kokursų, žaidimų. Čia susirinksime prie bendro suneštinių vaišių stalo. Kalbėsimės, pramogausime, ragausime vienuolių išvirtos sriubos, apsipirksime gausioje mugėje, lauže kepsime bulves. Vaikučių laukia lėlių teatro ir pasakų pasaulio paslaptys, meninės dirbtuvėlės, Utenos žirgyno pramogos.
Veiks „Išparduotuvė“, į kurią galėsite atnešti nebenaudojamų daiktų, drabužių ir padovanoti tiems, kuriems jų trūksta. Arba parduoti už simbolinę kainą, o surinkta suma bus paskirta nepasiturinčioms šeimoms. Arba galėsite išsikeisti savuosius daiktus į kitų atneštus.
Į šventę kviečiame ateiti su savo augintiniais, nes jie taip pat yra šeimos nariai, suteikiantys mums daug teigiamų emocijų ir visada mokantys gerumo.
Jeigu dar neturite augintinio, tai susitiksite su Utenos gyvūnų globos namų gyventojais ir galbūt išsirinksite sau draugą. Arba pradžiuginsite jį skanėstu, galėsite paaukoti maistui.
Susitikime gegužės 19-osios sekmadienį visų mūsų šventėje. Juk esame viena bendruomenė, viena šeima.
Ir svečiai visada mielai laukiami.
Šventę rengia Utenos kultūros centras, Utenos dekanatas, Utenos miesto seniūnija.
Apie ją pasakoja laikraščiai „Utenis“, „Utenos apskrities žinios“, „Reikia“, „Utenos diena“, „Anykšta“, „Rokiškio sirena“, portalai udiena.lt, Regionų naujienos, Utenos radijas.
Afiša jau greitai.

Utenos kultūros centro informacija

KANKLIŲ ANSAMBLIO melodijos sugrįžta į Utenos miesto kultūros erdvę!

Gegužės 19 d. 17.30 val.
kviečiame į Utenos kultūros centro Dailės galeriją dalyvauti UNIKALIAME ISTORINIAME koncerte!

Prieš beveik 90 metų (1931 m.) Utenos Šaulių namuose bibliotekininkas H. Raštikis subūrė garsų kanklių ansamblį, džiuginusį jo gerbėjus iki 1940 metų.
Utenos kultūros centre 2018 metų rudenį Loreta Liaugaudė subūrė unikalų liaudies instrumentų ansamblį, kuriame grojama meistro J. Lašo prieš daugiau kaip 30 metų gamintomis kanklėmis.
Koncerte išgirsite vadovės sukurtus ar aranžuotus kūrinius, pritaikytus būtent šiam ansambliui.
Klausysimės Reginos Katinaitės-Lumpickienės eilių, jas skaitys pati autorė.
Renginio režisierė Vida Kairienė nusives mus į lietuviškos poezijos lobynus.

Kviečiame pasimėgauti svajingu valsu, trankia polka, romantiška poezija…