AUGINTINIŲ ISTORIJOS

Profesionalių teatrų festivalis „Pjero dienos Utenoje“
Kovo 1 d. 12 val. Utenos kultūros cnetre, Aušros g. 49.

Nuotaikingas, bet kartu ir pamokantis spektaklis vaikams apie gyvūnus, kuriuos auginame namuose ar tiesiog svajojame apie juos. Deja, ne visi mokame jais tinkamai pasirūpinti. O juk augintiniai – ne šiaip žaisliukai, bet gyvos, jautrios, mylinčios ir prieraišios būtybės, gebančios ne tik mylėti, bet ir kentėti…
Kas gali būti bendro tarp mažytės švelniakailės šunytės Pūkės, didelio kaip spinta šuns Fogo ir pašėlusiai išdidaus bei nepriklausomo katino Horacijaus?
Tai istorija apie tris nepaprastus augintinius, kuriuos suvienija tas pats likimas.
Jeigu norite prasmingai praleisti laiką su vaiku ir išmokyti jo šio to naujo apie gyvūnus, šis spektaklis kaip tik Jums!

Vaikai iki 3 m.(su suaugusiųjų priežiūra) neužimant papildomos vietos – įleidžiami nemokamai.

Laukiame Jūsų!

Bilietai kultūros centro kasoje 8 Eur.

Perkant bilietus su skrajute 7 Eur.

PAULIUS STALIONIS

Paulius Stalionis: „Aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju gyvenimą!“
Savo nuoširdžia ir prasminga kūryba pavergęs tūkstančius gerbėjų širdžių, į savo koncertą kviečia dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis! Šiais metais, už geriausius tekstus dainoms, „Auksinio lašo“ apdovanojimą gavęs dainininkas, paruošė ir daug naujų kūrinių, kuriuos sudėjo jau į šeštąjį savo albumą „Saulės laikrodžiai“. Šie metai Pauliui ypatingi, kadangi, drauge su savo ištikimiausia publika, jis švęs savo sceninės veiklos dešimtmetį! „Per tuos 10 metų buvo visko – ir pakilimų, ir sudėtingesnių periodų, bet aš be galo džiaugiuosi, kad man pavyko išlikti pačiu savimi. Nesivaikau vienadienės šlovės, neperdainuoju svetimų dainų, dirbu ir kuriu tik apie tai, kas artima, aktualu, linksma, o kartais – skausminga. Tačiau galiu užtikrinti, kad ir šioje mano koncertinėje programoje, atėjusiems fanams, nuobodžiauti tikrai neteks. Be pastaraisiais metais tapusių hitų „Avietės“, „Saulės laikrodžiai“, „Taip nebūna“, esu paruošęs pluoštą atnaujintų pačių žinomiausių dainų – „Vakarai ilgi“, „Man nereik į Airiją“, „Būna blogiau“, „Jeigu tavęs nebūtų“ ir kt. Taip pat išgirsite ir daug kūrinių, kurie didžiuliu greičiu užkariauja mano klausytojų širdis. Tiesiog atsipalaiduokite ir ateikite gerai praleisti laiką, nes aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju mūsų gyvenimą!“
Bilieto kaina – 12 €, pensininkams, neįgaliesiems ir moksleiviams – 10 €.
Bilietus galite įsigyti kultūros centro bilietų kasoje.

VĖTRŲ KARALIENĖ

Kovo mėn.  6 d.  10.30 val. Utenos Kultūros centro Didžiojoje salėje bus rodomas lėlių spektaklis pagal Brolių Grimų pasaką „VĖTRŲ KARALIENĖ“.

Mielai kviečiame vaikų darželių auklėtinius ir pradinių klasių moksleivius ateiti pažiūrėti labai gražios, šiltos, pamokančios pasakos, kuriai inscenizaciją parašė poetė, rašytoja Regina Katinaitė – Lumpickienė.

 

Bilieto kaina   4 Eur

Priimami išankstiniai užsakymai  mob.tel.  8 618 73976

PRINCIPAS

7 d. 18.00 Profesionalių teatrų festivalis „Pjero dienos Utenoje“. VšĮ „Geros muzikos ekspertai“
premjera – dviejų dalių komedija „Principas“
Bilietai: 10 ir 12 Eur, neįgaliesiems – 8 Eur
Kultūros centro Didžioji salė

RADŽI IR LAISVA

GRAŽIAUSIOS DAINOS JUMS!
Mieli Utenos miesto gyventojai, Jums ir tik Jums Lietuvos muzikos pažiba, dainininkas Radži bei talentingoji atlikėja Laisva. Moters dienos proga skiria smagų ir intriguojantį, meile pulsuojantį muzikinį pasimatymą! Jau kovo 8 d., sekmadienį, 18 val. Utenos kultūros centre!
Bilietus platina bilietai.lt bei Utenos kultūros centras, Aušros g. 49. Daugiau informacijos tel. nr.: +37061648585
“Kelias į žvaigždes” projekte 2006 metais išgarsėjęs charizmatiškasis Radži visą šį laiką sėkmingai vykdė koncertinę veiklą, išleido savo dainų albumus, rengė koncertus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dainininkas du kartus dalyvavo projekte “Žvaigždžių duetai”, kur 2016 metais jo bei atlikėjos Laisvos keliai ir susikirto.  Radži ir Laisvos duetas iš karto visus sužavėjo, tais metais jie užėmė pirmąją vietą. Jų atliekamos dainos skleidė nuoširdumą, kūrybiškumą, todėl netruko susiburti gausus gerbėjų ratas. Koncerto Kėdainiuose metu skambės gražiausios ir labiausiai klausytojų mylimos šio dueto dainos.
Kovo 8 d., sekmadienį, 18 val. laukiame visų Utenos kultūros centre!

Bilietai: 10 ir 12 Eur
Kultūros centro Didžioji salė