Po grybuku spektaklis perkeltas į gegužės 23 d. 12 val.

Kovo 21 d. 12.00 val. Profesionalių teatrų festivalis „Pjero dienos Utenoje“. Vilniaus kamerinio teatro
spektaklis ,,Po grybuku“
Bilietai: 7 Eur
Kultūros centro Didžioji salė

Vilniaus kamerinis teatras ,,Po grybuku”.

Dramaturgė – Marta Guśniowska (PL)

Režisierius – Jacek Malinowski (PL)

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Giedrė Brazytė

Kompozitorius – Antanas Jasenka

Šviesų dailininkas – Maksim Semionov

Garso režisierė – Deimante Ponelytė

Vaidina:

Tadas Gudaitis, Renata Kutinaitė, Marta Lipčienė, Paulius Valaskevičius, Aidas Barkauskas, Sima Tarvydaitė, Vaiva Markelytė

Spektaklis vaikams nuo 5 metų

KARTU SU MIŠKO ŽVĖRELIAIS PADĖSIME ATSAKYTI Į SVARBIUS GYVENIMO KLAUSIMUS!

Pagrindinis spektaklio veikėjas – jaunas ir smalsus Lapiukas – nenorėdamas prarasti savo mylimo dėdės, nusprendžia kartu su juo keliauti į dangų, ir kartu pakeliui patenka į įvairias komiškas situacijas. Kaip viskas klostosi toliau, galėsite pamatyti spalvingame, nuotykių kupiname bei pamokančiame spektaklyje ,,Po Grybuku“.

Dramaturgė Marta Guśniowska, sukūrusi pjesę „Po grybuku“ – linksmą, fantazijos ir žaismės kupiną istoriją apie lapių nuotykius – yra įsitikinusi, kad tikras meno kūrinys nutiesia meilės tiltą tarp

gyvųjų ir mirusiųjų pasaulio. Ir kas ypač svarbu – savo kūriniais ji moka vaikams suprantamai

ir šmaikščiai paaiškinti tai, ko tėvai nemoka, ar vengia paaiškinti.

Spektaklis „Po grybuku“ skirtas visai šeimai ir visiems smalsiems vaikams, į teatrą ateinantiems atvira širdimi, pasiruošusia rasti atsakymą į pačius svarbiausius klausimus apie meilę, draugystę, gyvenimą ir mirtį. Šiame atradimų, grožio ir nuostabių patirčių kupiname teatriniame nuotykyje žiūrovai sutiks pačių spalvingiausių miško gyventojų būrį. Žvėrelių kailyje pamatysite laiko patikrintus draugus – Vilniaus kamerinio teatro aktorius, kuriems spalvingiausius kostiumus sukūrė viena garsiausių Lietuvos teatro dailininkių Giedrė Brazytė.

Komedija „Veneros įkaitai“ perkelta į gegužės 23 d. 18 val.

Profesionalių teatrų festivalis „Pjero dienos Utenoje“.

Kovo 21 d. 18 val. Utenos kultūros centro didžiojoje salėje, Aušros g. 49. Vilniaus kamerinis teatras.

Komedija „Veneros įkaitai“
Režisierius – Raimundas Banionis
Autorius – Čarlzas Mori
Scenografija – Sergejus Bocullo
Kostiumų dailininkė – Daiva Petrulytė
Muzika – Deimantė Ponelytė
Šviesa – Maksimas Semionovas
Vaidina:
Albinas Keleris – DŽORDŽAS
Žana Gudaitienė – ANA
Inga Maškarina – KLARA
Paulius Valaskevičius – TOMAS
Marta Lipčienė – FIBI

24 valandų įvykiai apvertę gyvenimą – aštrūs dialogai, intelektualus, juokingas, įtraukiantis ir intriguojantis siužetas.
Jei manote, kad niekada nebuvote Veneros įkaitais arba atvirkščiai, manote, jog tai praeitas etapas – diagnozė – žiūrėti.
Paros įvykis, kuriame: Džordžas, žinomas rašytojas, gyvenantis provincijos glūdumoje, išgyvena žmonos netektį, be saiko geria, apleido namus ir darbus. Tačiau Džordžo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai jo gelbėti atvyksta sūnus, filmuojantis pirmąjį savo filmą Holivude, buvusi žmona, visų pamiršta ir vaidmenų negaunanti aktorė. Netikėtai atsiradusi namų tvarkytoja, kuri dažnokai patraukia žolytės, yra apsėsta Dantės kūrybos ir beprotiškai mėgstanti siurblį. Ir galiausiai nelauktai įsiveržusi į svetimus namus jauna mergina, turinti netikėtą pasiūlymą…
Spektaklis sukurtas pagal amerikiečių dramaturgo Čarlzo Mori pjesę „Trečiame danguje“, kuris savo kūriniuose šmaikščiai, subtiliai ir intelektualiai kalba apie meilę, kūrybą, ištikimybę, egzistenciją, žmogaus savigarbą bei orumą.
Įkaitų vaidmenis atlieka žiūrovams gerai pažįstami Lietuvos kino ir teatro aktoriai: nepakartojamas Albinas Keleris – Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras, armėnų ir gruzinų kraujo kaitinama Inga Maškarina – Lietuvos rusų dramos teatras, talentingi ir charizmatiški Žaneta Jablonskytė – Gudaitienė, Paulius Valaskevičius ir Marta Lipčienė – Vilniaus kamerinis teatras.
Spektaklio trukmė su pertrauka – 135 min.

Bilietų kainos 12-15eur.

Bilietai platinami kultūros centro kasoje bei Tiketa.lt