DONATAS MONTVYDAS

Informuojame, kad DONATO MONTVYDO akustinio turo koncertas UTENOJE, kuris turėjo įvykti kovo 20 d. yra perkeliamas į gegužės 7 d.

Visi įsigyti bilietai galios ir gegužės 7 d., todėl papildomai dėl jų kreiptis nereikia. Daugiau informacijos rasite bilietai.lt  puslapyje. https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/perkeltas-donatas-montvydas-akustinis-turas–plunge-306585/

Dėkoju už supratingumą ir palaikymą! Saugokime save ir vieni kitus!

Gabrielius Vagelis koncertas perkeliamas į spalio 2 d. 18 val.

Dėl COVID-19 protrūkio atlikėjo Gabrieliaus Vagelio debiutinio albumo „Vėjai ir vanduo“ pristatymo koncertas perkeliamas į spalio 2 d. 18 val. Visi įsigyti bilietai lieka galioti naujai datai, nieko papildomai daryti nereikia. Tačiau jeigu naujoji data netinka, susigrąžinti pinigus už bilietus galite užpildę prašymą: https://www.ticketmarket.lt/lt/p/puslapis/bilietu-grazinimo-prasymas. Gabrielius su grupe siunčia visiems linkėjimus, daug sveikatos ir nekantrauja susitikti!

Gabrielius Vagelis: albumo „Vėjai ir vanduo“ pristatymas

Gegužės 8 d. Utenos kultūros centre atlikėjas Gabrielius Vagelis su grupe pristatys savo debiutinį albumą „Vėjai ir vanduo“. Tai bus baigiamasis albumo pristatymo turo koncertas.
Šiame albume sudėta pastarųjų kelerių metų Gabrieliaus kūryba. Klausytojai jame gali rasti tiek jau hitais tapusias dainas, tokias kaip „Dalis manęs“, „Kažkada mane nuves“ ar „Jausti laisvę stipriau“, tiek dar mažai kam girdėtus naujus kūrinius, o vyšnaitė ant torto – šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje daug dėmesio susilaukusi „Tave čia randu“.
Albumas „Vėjai ir vanduo“ pasižymi elektroniniu pop skambesiu, kuriame ryški 80-ųjų dvasia. Jausminga Gabrieliaus kūryba bei išskirtinis balso tembras, supinti su elektroninės muzikos prieskoniais, leidžia mėgautis savitu ir unikaliu populiariosios muzikos stiliumi Lietuvoje, o koncertuose sukurti nuostabią atmosferą scenoje Gabrieliui padeda būgnininkas Sindre Skeie ir klavišininkas Lukas Gedvilas.

Albumo „Vėjai ir vanduo“ kūriniai:
„Tave čia randu“: https://www.youtube.com/watch?v=mYskt3Zj2HQ
„Išskleisk rankas“: https://www.youtube.com/watch?v=D5vY75U5fkI
„Dalis manęs“: https://www.youtube.com/watch?v=2KvxlFR9Mo8
„Kažkada mane nuves“: https://www.youtube.com/watch?v=PkZQMgawC10

Koncerto pradžia: 18.00 val.

Bilietai: Ticketmarket.lt ir Utenos kultūros centro kasose.

JUOKIS

Gerbiami mūsų žiūrovai,
viešindami dėl karantino nukeltų koncertų ir spektaklių naujas datas, afišas, tikimės, kad
jie būtent tuo laiku ir įvyks.
Jeigu karantino laikas bus pratęstas, informuosime Jus apie tolimesnius pasikeitimus.
Visi laukiame tos akimirkos, kai galėsime plačiai atverti duris ir pasitikti Jus koncertuose,
spektakliuose, parodose ir visose veiklose, kurias esate pamėgę.

UTENOJE JUOKSIS AUKŠTAIČIAI IR DZŪKAI
( DĖMESIO! Dėl karantino koncertas iš kovo 29 d. perkeliamas į gegužės 10 d.)

Gegužęs 10 d, sekmadienį, 17 val. Utenos kultūros centre vyks humoro šventė JUOKIS- 2020. Naujas programas rodys trys humoro kolektyvai iš Aukštaitijos ir Dzūkijos.
Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Jie pakvies į „Babos gimtadienį“. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.
Publikos pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje „Likimo ironija“ tikins, kad visur gerai, kur mūsų nėra. Keturių talentingų moterų pasirodyme gausu muzikos, žinomų dainų parodijų (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).
Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė). Jie vaišins „Asorti“ – vaidins linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių. Bus ir dabarties aktualijų. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys šmaikštųjį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. “Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį kartą pamatyti šį puikų kolektyvą!
Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos naujausių satyrinių eilėraščių bei epigramų puokštę. Žiūrovai galės įsigyti ir jo ironiškos kūrybos knygutę „ Parduodama“
Koncerto trukmė – 1 val. 45 min . Bilieto kaina 5-6 eurai.(Anksčiau įsigyti bilietai galioja.). Juokimės kartu!

LIETUVAIČIAI “Lai skamba dainos Lietuvoj”

Gerbiami mūsų žiūrovai,
viešindami dėl karantino nukeltų koncertų ir spektaklių naujas datas, afišas, tikimės, kad jie būtent tuo laiku ir įvyks.
Jeigu karantino laikas bus pratęstas, informuosime Jus apie tolimesnius pasikeitimus.
Visi laukiame tos akimirkos, kai galėsime plačiai atverti duris ir pasitikti Jus koncertuose, spektakliuose, parodose ir visose veiklose, kurias esate pamėgę.

ALBUMO PRISTATYMAS

Grupė Lietuvaičiai – tai visiškai nauja vaikinų grupė Lietuvoje. Meilė gimtinei ir patriotizmas užkoduotas ir pačiame grupės pavadinime: „Lietuvaičiai“. Beje, vaikinai Lietuvos muzikos padangėje nėra naujokai ir scenoje jiems „kinkos“ nedrebės: Kazimieras – „Kauno Valstybinio muzikinio teatro“ aktorius bei VDU „Muzikos akademijos“ studentas. Justinas baigęs „Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją“ ir groja daugybe instrumentų, o Benas ilgą laiką buvo Kauno „Božolė“ choro narys. Atvira širdimi ir didele pozityvumo bei optimizmo doze vaikinai pristatys naują albumą „Lai skamba dainos Lietuvoj“.

Nepraleiskite susitikimo su charizmatiškaisiais LIETUVAIČIAIS gegužės 31 d. 18 val. Utenos kultūros centre !