DRUGYS

Spalio 4 d. 16.00 Lėlių teatro „Zuikis Puikis“ premjera visai šeimai DRUGYS
(R. Katinaitės-Lumpickienės inscenizacija H. CH. Anderseno pasakos motyvais)
Bilietai: 4 Eur
Kultūros centro Didžiojoje salėje

Žmogus iš Podolsko

Spalio 10 d. 18.00 Oskaro Koršunovo spektaklis „Žmogus iš Podolsko“ (atkeltas iš
balandžio 25 d.)
Bilietai:12, 14, 15, 17 Eur
Bilietus platina www.tiketa.lt ir UKC kasa
Kultūros centro Didžiojoje salėje

Režisierius – Oskaras Koršunovas
Scenografija – Linas Liandzbergis
Kostiumų dailininkė – Rūta Lendraitytė
Muzika – Diopo Ndugu
Vertė – Rolandas Rastauskas
Vaidina:Žmogus iš Podolsko – Šarūnas Zenkevičius
Pirmas Policininkas – Marius Repšys
Policijos viršininkė – Giedrė Mockeliūnaitė
Žmogus iš Mytiščių– Marius Čižauskas
Antras Policininkas – Rytis Saladžius, Paulius Tamolė
Įprasta policijos nuovada, į kurią pristatomas sulaikytasis – niekuo neypatingas jaunuolis, nedidelio miestelio gyventojas. Sulaikymo pagrindas lieka neaiškus – jaunuolis yra blaivus, jo dokumentai tvarkingi, o konkrečių jo tariamai padarytų pažeidimų nenustatyta. Tačiau policininkai vis vien surengia jam emocionalią apklausą, o jų užduodami klausimai visiškai neatitinka mums įprastos apklausos logikos. Apklausa pavirsta intensyvios psichoterapijos seansu, priverčiančiu sulaikytąjį naujai pažvelgti į savo beprasmį gyvenimą. Policininkai pasirodo besantys itin išsilavinę intelektualai, turintys kilnią misiją – parodyti, koks įdomus ir spalvingas eilinio žmogaus gyvenimas. „Gyvena kaip automatas… nemyli, niekina savo miestą ir jo gyventojus… diena iš dienos nesąmoningai atlieka vienus ir tuos pačius veiksmus… nesuvokia savęs… nemato aplinkui nieko gražaus ir įdomaus… nesuvokia adekvačiai aplink srūvančios Tikrovės… negerbia Tikrovės… O kodėl Tikrovė didžiąja raide?“ Tai spektaklis apie kiekvieno mūsų abejingumą ir nedėmesingumą mus supančiai aplinkai, negebėjimą įžvelgti čia ir dabar esantį grožį. Jis skirtas tiems, kurie nuolat kuo nors nepatenkinti: darganotais orais, nuobodžiu darbu, nesupratingu sutuoktiniu ar gyvenimo rutina. Tikriausiai būtent tokiems žiūrovams vertėtų pabuvoti neįprastoje policijos nuovadoje, kurioje atsidūrė „Žmogus iš Podolsko“. Pjesė „Žmogus iš Podolsko“ – žymaus šiuolaikinio Rusijos rašytojo Dmitrijaus Danilovo debiutas dramaturgijoje.
Premjera
2019 gegužės 15d.

TONIS

Jau šį trečiadienį Tonio koncertas tikrai įvyks! Bilietus galite įsigyti kultūros centro kasoje, bei internetu: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/tonis-geros-nuotaikos-koncertas-utena-kulturos-centras-bilietai-20200324
TONIS su programa ,,O jei nemyli, nereik“
Bilietai: 10 Eur, koncerto dieną – 12 Eur
Kultūros centro Didžioji salė
Dainų autorius ir atlikėjas Antonijus Žilinskas – Tonis (ex grupė „Miledi“) kviečia į nuoširdumu, bei gera nuotaika alsuojantį koncertą, bei naujo albumo „O jei nemyli ir nereik“ pristatymą. Milijonai peržiūrų „YouTube“ platformoje liudija apie tai, jog melodingos, jausmingos ir uždegančios dainos pasiekė daugybę širdžių. Tonis atlieka išskirtinai tik savo kūrybos repertuarą, o koncertinės programos universalumas tame, jog šios dainos artimos tiek jaunam, tiek širdyje niekada nesenstančiam klausytojui.

ANDRIAUS MAMONTOVO koncertas

Spalio 17 d. ANDRIAUS MAMONTOVO koncertas
Kultūros centro Didžiojoje salėje
INFORMACIJA BILIETŲ TURĖTOJAMS
Bilietus į balandžio 5 d. Utenos kultūros centre turėjusį įvykti koncertą įsigijusiems pirkėjams galioja tie patys bilietai ir papildomai kreiptis niekur nereikia. Bilietus 1-3-5-7-9-11-13-15-17-19-21 eilėse įsigiję koncerto lankytojai laukiami spalio 17 d. 17.00 val. koncerte, o lankytojai, turinys bilietus 2-4-6-8-10-12-14-16-18-20 eilėse – spalio 17 d. 19.30 val. koncerte.
Bilietų turėtojai, kurie tuo metu negalės dalyvauti renginyje, iki 2020 m. spalio 12 d. turi kreiptis į organizatorių el. paštu bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduodamas tos pačios arba didesnės vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Kuponui netaikomi jokie mokesčiai. Turint kuponą ir nepanaudojus jo per 12 mėn. nuo išdavimo datos žiūrovas gali kreiptis į organizatorių dėl pinigų grąžinimo.