Gerbiami mūsų žiūrovai,
viešindami dėl karantino nukeltų koncertų ir spektaklių naujas datas, afišas, tikimės, kad
jie būtent tuo laiku ir įvyks.
Jeigu karantino laikas bus pratęstas, informuosime Jus apie tolimesnius pasikeitimus.
Visi laukiame tos akimirkos, kai galėsime plačiai atverti duris ir pasitikti Jus koncertuose,
spektakliuose, parodose ir visose veiklose, kurias esate pamėgę.

UTENOJE JUOKSIS AUKŠTAIČIAI IR DZŪKAI
( DĖMESIO! Dėl karantino koncertas iš kovo 29 d. perkeliamas į gegužės 10 d.)

Gegužęs 10 d, sekmadienį, 17 val. Utenos kultūros centre vyks humoro šventė JUOKIS- 2020. Naujas programas rodys trys humoro kolektyvai iš Aukštaitijos ir Dzūkijos.
Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Jie pakvies į „Babos gimtadienį“. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.
Publikos pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje „Likimo ironija“ tikins, kad visur gerai, kur mūsų nėra. Keturių talentingų moterų pasirodyme gausu muzikos, žinomų dainų parodijų (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).
Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė). Jie vaišins „Asorti“ – vaidins linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių. Bus ir dabarties aktualijų. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys šmaikštųjį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. “Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį kartą pamatyti šį puikų kolektyvą!
Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos naujausių satyrinių eilėraščių bei epigramų puokštę. Žiūrovai galės įsigyti ir jo ironiškos kūrybos knygutę „ Parduodama“
Koncerto trukmė – 1 val. 45 min . Bilieto kaina 5-6 eurai.(Anksčiau įsigyti bilietai galioja.). Juokimės kartu!

Pasidalinkite šiuo puslapiu, leiskite žinoti kitiems: