Gabrielius Vagelis koncertas perkeliamas į spalio 2 d. 18 val.

Dėl COVID-19 protrūkio atlikėjo Gabrieliaus Vagelio debiutinio albumo „Vėjai ir vanduo“ pristatymo koncertas perkeliamas į spalio 2 d. 18 val. Visi įsigyti bilietai lieka galioti naujai datai, nieko papildomai daryti nereikia. Tačiau jeigu naujoji data netinka, susigrąžinti pinigus už bilietus galite užpildę prašymą: https://www.ticketmarket.lt/lt/p/puslapis/bilietu-grazinimo-prasymas. Gabrielius su grupe siunčia visiems linkėjimus, daug sveikatos ir nekantrauja susitikti!

Gabrielius Vagelis: albumo „Vėjai ir vanduo“ pristatymas

Gegužės 8 d. Utenos kultūros centre atlikėjas Gabrielius Vagelis su grupe pristatys savo debiutinį albumą „Vėjai ir vanduo“. Tai bus baigiamasis albumo pristatymo turo koncertas.
Šiame albume sudėta pastarųjų kelerių metų Gabrieliaus kūryba. Klausytojai jame gali rasti tiek jau hitais tapusias dainas, tokias kaip „Dalis manęs“, „Kažkada mane nuves“ ar „Jausti laisvę stipriau“, tiek dar mažai kam girdėtus naujus kūrinius, o vyšnaitė ant torto – šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje daug dėmesio susilaukusi „Tave čia randu“.
Albumas „Vėjai ir vanduo“ pasižymi elektroniniu pop skambesiu, kuriame ryški 80-ųjų dvasia. Jausminga Gabrieliaus kūryba bei išskirtinis balso tembras, supinti su elektroninės muzikos prieskoniais, leidžia mėgautis savitu ir unikaliu populiariosios muzikos stiliumi Lietuvoje, o koncertuose sukurti nuostabią atmosferą scenoje Gabrieliui padeda būgnininkas Sindre Skeie ir klavišininkas Lukas Gedvilas.

Albumo „Vėjai ir vanduo“ kūriniai:
„Tave čia randu“: https://www.youtube.com/watch?v=mYskt3Zj2HQ
„Išskleisk rankas“: https://www.youtube.com/watch?v=D5vY75U5fkI
„Dalis manęs“: https://www.youtube.com/watch?v=2KvxlFR9Mo8
„Kažkada mane nuves“: https://www.youtube.com/watch?v=PkZQMgawC10

Koncerto pradžia: 18.00 val.

Bilietai: Ticketmarket.lt ir Utenos kultūros centro kasose.