plakatas2-1Lapkričio 28 d. 16 val. Lazdijų kultūros centre, iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „Auksinis feniksas“.

„Auksiniai Feniksai“ bus teikiami „Geriausiam metų kultūros centro vadovui“; „Geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui“; „Geriausiam metų kultūros centro partneriui“; „Metų kultūros mecenatui ar rėmėjui“ ir „Metų kultūros politikui“.  

Šiemet „Auksiniam Feniksui“ pristatyti ir į penkias garbingas nominacijas pretenduoja daugiau nei keturiasdešimt pretendentų, kurių tarpe rajono merai, LR Seimo nariai, pramonės, verslo ir visuomeninės organizacijos, žurnalistai, vadybininkai, kultūros ir meno veikėjai.

Iškilmingą „Auksinių Feniksų“ įteikimo ceremoniją lydės ryškiausios Lietuvos scenos žvaigždės – operos solistas Jonas Sakalauskas, sportinių šokių šokėjai Tomas ir Gintarė Slausgalviai, kamerinis ansamblis „Sostinės vario kvintetas“ bei kiti atlikėjai.

„Auksinis feniksas“ – tai svarbiausias ir vienas reikšmingiausių visos šalies apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas – pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, svariausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi, tobulinimui ir viešinimui.

Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „Auksinis feniksas“ organizuojami jau trečius metus iš eilės. Prestižinius apdovanojimus jau yra pelnę: Anykščių kultūros centro direktorė Diana Petrokaitė ir Lazdijų kultūros centro direktorius Arūnas Sujeta – nominacija „Geriausias metų kultūros centro vadovas“; Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Nerijus Stasiulis ir Kalvarijos mėgėjų teatro „Titnagas“ vadovas Kęstutis Krasnickas – nominacija „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“; „Metų kultūros mecenato ar rėmėjo“ nominacijos buvo įteiktos UAB „Rokiškio sūris“ ir AB „Plungės Lagūna“; „Metų kultūros politiko“ nominacijos paskirtos Tauragės rajono savivaldybės merui Pranui Petrošiui ir Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei; VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktoriui Gintarui Kerbedžiui ir VšĮ „Lietuvos Nacionalinis radijas ir televizija“ įteikti apdovanojimai kaip geriausiems metų kultūros centro partneriams.

 

Daugiau informacijos:

Romas Matulis, tel. 8 687 30 484

El. p. romas.matulis@gmail.com

Pasidalinkite šiuo puslapiu, leiskite žinoti kitiems: